Show menu
Theater a/d Rijn - foto Robert Koekkoek

Contact

Bezoekadres: Bartok Park, Arnhem (schuin tegenover Rozet).

Email: info@theateraanderijn.nl

Telefoon: 026 303 3420 (dinsdag t/m donderdag tussen 10:00-16:30 en op voorstellingsdagen vanaf 1 uur voor aanvang)

De foyer en kassa zijn een kwartier voorafgaand aan de voorstellingen geopend.

Kantoor

Telefoon: 026 303 3420 (di t/m do 09:30 – 16:30 uur en op voorstellingsdagen vanaf 1 uur voor aanvang)

Adres kantoor/backstage:
Rijnstraat 42, 6811 EX Arnhem

Postadres:
Postbus 1132, 6801 BC Arnhem

Kantoor: ma t/m vr 09:30 – 17:00 (vanwege de coronamaatregelen werken wij grotendeels vanuit huis en is niet altijd iemand op kantoor aanwezig).

Medewerkers

Directie & Programma
Eve Hopkins | eve@denieuweoost.nl

Zakelijk Coördinatie
Winfred Voordendag (interim) | winfred@denieuweoost.nl

Assistent Artistieke Leiding
Linda Kokke | linda@denieuweoost.nl

Administratie
Herma van Geresteijn | herma@denieuweoost.nl

Techniek
Rob Daanen | rob@denieuweoost.nl
Tommy van den Broeck | tommy@denieuweoost.nl

Productie
Daphne Storms | daphne@denieuweoost.nl
Danique Jongbloed | danique@denieuweoost.nl

Marketing & Communicatie
Algemeen | publiciteit@theateraanderijn.nl
Laura Huberts | laura.huberts@denieuweoost.nl
Debby Koster | debby@denieuweoost.nl
Ellen Gaikhorst | ellen@denieuweoost.nl

Hospitality
Daphne van Koeveringe | verhuur@theateraanderijn.nl